lessphp fatal error: expected color value: failed at `-groups.less";` /www/gravels_www/www/usochy.pl/wp-content/themes/theme54792/bootstrap/less/bootstrap.less on line 37 Wieczór panieński, wieczór kawalerski

Wieczór panieński, wieczór kawalerski

WIECZÓRPANIEŃSKI

Serdecznie zapraszamy do organizacji wieczoru panieńskiego lub wieczoru kawalerskiego w Ośrodku Agroturystycznym "u Sochy". Zapewniamy domki, pokoje, bowling, saunę i świetną zabawę a do tego przepyszne jedzenie!

Dla tych z Was, którzy chcą przeżyć swoje ostatnie dni wolności na świeżym powietrzu, wśród lasów i z dala od zgiełku miasta, nasz ośrodek to idealne miejsce! Jeden wieczór, a może cały weekend poza domem? Kobiecy weekend z sauną a może męski wieczór z wędką i ogniskiem? Jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj wypoczynku.

Bliska odległość od Trójmiasta oraz Kościerzyny sprawi, że nawet panny młode oraz przyszli mężowie, którzy mają napięty grafik, będą mogli do nas dojechać i choć na chwilę się zrelaksować. Nasza oferta jest elastyczna i można ją dopasować do własnych potrzeb.

Comments are closed.